تنش
 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

 BBC:شکیرای سنت شکن عراق و کردستان

دشنی مراد، خواننده کرد، سال های اول کودکی خود را در روستای دیهام در شهر سلیمانیه سپری کرد. در سال 1997 هنگامی که 11 ساله بود با خانواده خود به هلند رفت.هنگامی که به سلیمانیه بازگشت، طرفدارانش وی را با نام «شکیرا» می شناسند؛ چون سبک رقص وی در نماهنگ هایش مشابه این خواننده مشهور جهان بود.اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب بخوانید .برای دانلود آهنگها روی آنها کلیک راست کرده و سپس گزینه save target as را انتخاب نمایید:                      

  1. دانلود آهنگ hela hopa
  2. دانلود آهنگ   mast
  3. دانلود آهنگ zang
  4. دانلود آهنگ kuri le xo bayi
  5. دانلود آهنگ  nazanm
  6. دانلود آهنگ  yar
  7. دانلود آهنگ mach
  8. دانلود آهنگ  waw

ادامه مطلب
[ ۱۳۸٩/۸/٢٠ ] [ ۳:٤۸ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]

بسیاری از مهندسان علاقه مند به نوآوری و استفاده شخصی تر از زحمات خود، به صورت شخصیت حقیقی و یا در شرکت های کوچک چند نفری مشغول به کار فنّی می شوند. این مهندسان باید دارای دانش جامعی از علوم و فنون مربوط به رشتة خود باشند تا بتوانند مسائل بسیار مهم و فنی حرفه خود را تجربه و تحلیل نمایند و میزان استفاده از افراد دیگر و تخصص های خاص را درست ارزیابی نمایند و آنها را به طور موردی به کمک بگیرند. این افراد بایستی علاوه بر دانش عمیق در رشته و گرایش خود (که در آن حداقل با درجه کارشناسی هستند)، دانش جامعی از علوم پایه، علوم فنی مشترک در رشته های مهندسی را نیز داشته باشند.
کشورهای صنعتی پیشرفته، به منظور سنجش این کارآئی در رشته های اصلی مهندسی، ضرورت برگزاری آزمون مهندسی حرفه ای را توسط مؤسسات دولتی و یا NGO ها مطرح نموده اند. آزمون مهندسی حرفه ای یک آزمون جامع مهندسی در گرایش های اصلی آن رشته است که شرح مفصل تر آن در بخش های بعدی خواهد آمد. بحمداله با همکاری تعدادی از انجمن های مهندسی و پس از انجام هماهنگی های لازم با سازمان سنجش آموزش کشور، اولین دوره آزمون مهندسی حرفه ای برای چندین رشته مهندسی، در روزهای 23 و 24 و 25 خردادماه سال 1386، به نحو مناسب و مطلوبی برگزار شد. برای اطلاعات بیشتر روی لینک های زیر کلیک کنید:


ادامه مطلب
[ ۱۳۸٩/۸/۱٥ ] [ ۱٢:٠٦ ‎ق.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

در این وبلاگ انواع پروژه و پایان نامه رشته مهندسی صنایع رو جهت فروش قرار داده ام که بخشی از درامد فروش جهت کمک به کودکان بی سرپرست صرف می شود .بعضی مقالات نیز هست که امیدوارم بتوانند به کسی در جایی کمکی برساند . آرش مرادی
موضوعات وب
امکانات وب
Bahar-20 بهاربيست

فال عشق

كد چت روم
Top java codes

كد عكس تصادفی

كد عكس تصادفی