تنش
 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

دانلود اهنگ های کردی بسیار زیبای لورین برزنچی

  1. qamishlo
  2. shew direngan
  3. beriya te dikem
  4. mal awayi
  5. derde evine
  6. roj cho ava
[ ۱۳٩٠/٢/٢٧ ] [ ٢:٥٧ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]

معرفی:

مدیریت کارامد بر انبارها، کنترل دقیق ورود و خروج کالا، اطلاع صحیح و به‌موقع از وضعیت موجودی‌ها و برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های نگهداری کالا از جمله مسائل مهمی است که مدیریت سازمان‌ها به آن نگاه ویژه‌ای دارند.
هزینه سالانه نگهداری کالا در انبار به‌طور معمول حدود 20 تا 40 درصد از متوسط ارزش موجودی انبار است. بنابراین، مدیریت موجودی‌ها به‌صورت علمی و کاهش هزینه‌ها، کمک شایانی به سودآوری سازمان خواهد کرد.
یک راهکار جامع، یکپارچه و مرتبط با حوزه‌هایی از قبیل خرید، تولید، فروش و حسابداری مدیریت می‌تواند اطلاعات ارزشمندی برای اتخاذ تصمیم‌های به‌موقع و برنامه‌ریزی دقیق در اختیار مدیران قرار دهد.
شرکت همکاران سیستم با هدف تامین نیازهای فوق و ارائه راه‌حلی برای اجرا و اعمال تصمیم‌های مدیریت در حوزه موجودی کالا و انبارها، راهکار نرم‌افزاری و حسابداری انبار را ارائه کرده است.

این راه‌کار امکاناتی را بوجود می‌آورد که سازما‌ن‌ها بتوانند به اطلاعات موجودی‌کالا در انبارها به‌صورت یکپارچه و صحیح دسترسی داشته باشند، ضمن ثبت و ضبط ورودی و خروجی‌ها، کالاهای قابل سفارش را شناسایی نمایند، مدیریت صحیحی روی درخواست‌های کالا داشته باشند، انبارگردانی خود را سریع و مکانیزه انجام دهند و وضعیت موجودی‌ها را برای استفاده سایر بخش‌ها به‌خوبی فراهم نمایند.
همچنین بکارگیری ابزارهایی مانند بارکدخوان در این راهکار می‌تواند نقش بسزایی در جمع‌آوری سریع و دقیق اطلاعات داشته باشد.

 

ادامه مطالب فوق را در ادامه مطلب بخوانید......


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٠/٢/٢٦ ] [ ۱٢:٢٠ ‎ق.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]

این روش از توانائی مورچه‏ها در پیدا کردن کوتاه ترین مسیر بین لانه و یک منبع غذایی الهام گرفته است. وقتی مورچه‏ها در محیط اطراف حرکت می‏نمایند، اثری شیمیایی به نام فرمون از خود به جای می‏گذارند. وقتی جمعیتی از مورچه‏ها از چند مسیر بین لانه و یک منبع غذایی حرکت می‏کنند، پس از مدت زمانی معینی مشاهده می‏شود که در مسیر‏های متفاوت مقدار فرمون‏های بر جای گذاشته شده متفاوت می‏باشد. این امر ناشی از این واقعیت است که مورچه‏هایی که در مسیر کوتاه‏تر حرکت می‏کنند، به علت کوتاه تر بودن مسیر دریک مدت زمان معین تردد بیشتری داشته‏اند.چون مورچه‏ها ذاتاً مسیری را انتخاب می‏کنند که دارای فرمون بیشتری است، پس مدت زمانی معین مشاهده می شود که مورچه‎ها، مسیر کوتاه تر را انتخاب کرده‎اند. با استفاده از روش مورچه‎ها، روش جستجوئی پیاده سازی می‎شود که هر مرحله‏ای از اطلاعات مراحل قبلی برای رسیدن به هدف استفاده می نماید. برای فهم بهتر الگوریتم بهتره به طراحی مسئله فروشنده دوره گرد بوسیله کلونی مورچگان مراجعه کنید.مسئله فروشنده دورگرد عبارت است از یافتن مسیری شامل تمام شهرها به طوری که مسیر حاصل دارای کمترین طول باشد. به این منظور هر مورچه در شهری که به طور تصادفی انتخاب شده است قرار داده می‏شود. در این سیستم بسته هر مورچه حافظه‏ای دارد که اطلاعات را در مورد تور خود ذخیره می‏نماید. این شهرها نقاط شروع هستند. مورچه‏ها به صورت احتمالی شهرهای بعدی را انتخاب می‏نمایند تا جائی که هر مورچه تمام شهرها را ملاقات نماید.

[ ۱۳٩٠/٢/٤ ] [ ۱:٤۳ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]

 

روزی روزگاری در یکی از گوشه های پرت و دور افتاده عالمی ، که خود مجموعه پراکنده ایست از منظومه های خورشیدی ِ بی شمار چشمک زن ، ستاره کوچکی وجود داشت که در یکی از سیارات آن جانورانی زیرک، دانستن(معرفت) را اختراع کردند. این لحظه بی شک غرور آمیزترین و کاذبترین لحظه "تاریخ جهانی" بود و با اینحال چیزی جز یک لحظه نبود . پس از آنکه طبیعت چند باری نفس کشید ستاره سرد و منجمد شد و جانوران زیرک ما نیز بناچار تسلیم مرگ شدند.

                                                                                           (از نوشته های منتشر نشده نیچه)

[ ۱۳٩٠/٢/٤ ] [ ۱:٠٧ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]

شعر: می تراود مهتاب

شاعر: نیما یوشیج


 

 می تراود مهتاب
می درخشد شب تاب
نیست یک دم شکند خواب به چشم کس ولیک
غم این خفته ی چند
                    خواب در چشم ترم می شکند

نگران با من استاده سحر
صبح می خواهد از من
کز مبارک دم او آورم این قوم به جان باخته را بلکه خبر

بقیه شعر را در ادامه مطلب بخوانید


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٠/٢/۳ ] [ ٥:٥۸ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]

از نظر گاندی هفت مورد که بدون هفت مورد دیگر خطرناک هستند عبارتند از:

1- ثروت ، بدون زحمت
2- لذت، بدون وجدان
3- دانش، بدون شخصیت
4- تجارت، بدون اخلاق
5- علم، بدون انسانیت
6- عبادت، بدون ایثار
7- سیاست، بدون شرافت

این هفت مورد را گاندی تنها چند روز پیش از مرگش بر روی یک تکه کاغذ نوشت و به نوه اش داد. اعتقاد بر این است که وی این موارد را در جست و جوی خود برای یافتن ریشه های خشونت شناسایی کرد. در نظر گرفتن این موارد، بهترین راه جلوگیری از بروز خشونت در یک فرد و یا جامعه است.

[ ۱۳٩٠/٢/۳ ] [ ٥:۳۱ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

در این وبلاگ انواع پروژه و پایان نامه رشته مهندسی صنایع رو جهت فروش قرار داده ام که بخشی از درامد فروش جهت کمک به کودکان بی سرپرست صرف می شود .بعضی مقالات نیز هست که امیدوارم بتوانند به کسی در جایی کمکی برساند . آرش مرادی
موضوعات وب
امکانات وب
Bahar-20 بهاربيست

فال عشق

كد چت روم
Top java codes

كد عكس تصادفی

كد عكس تصادفی