تنش
 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

مجموعه ای از نقاشی های جالب که در کتابخانه ملی فرانسه نگهداری می شود نشان میدهد که در سال 1910چه تصوری از پیشرفت تکنولوژی در سال 2000 وجود داشته است.

آتش نشان ها و پلیس های پرنده -قطار های برقی-گشت هوایی با هلیکوپتر -کفش های چرخ دار -روزنامه های گویا و ادوات جنگی گوناگونون......

یک چیز که خیلی جالب است اینست که بیشتر این عکس ها مردم را در حال پرواز نشان می دهد و نکته دیگر تصور مردم از ماشین جنگی سال 2000بود که تصور ماشین جنگی مثل تانک را نداشتند و حداکثر ذهنیتشان این بود بستن یک مسلسل به یک ماشین معمولی..

لطفا جهت مشاهده این نقاشی ها ان را دانلود کنید

دانلود با حجم1.44MB

[ ۱۳٩٠/٤/٢۸ ] [ ٥:٤۱ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]

تعاریف و مفاهیم بحران:

 • بحران
 • انواع
 • ویژگی ها سطوح

برنامه ریزی و مدیریت بحران

 • مراحل
 • برنامه ها
 • روش ها

این مقاله به صورت powerpointتوسط مهدی فتح اله دانشجوی دکتری صنایع دانشگاه علم و صنعت ایران جهت دانلود بر لینک زی کلیک کنید.

دانلود با حجم 2MB

[ ۱۳٩٠/٤/٢۸ ] [ ٥:۳۱ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]

نرم  افزار ساختار شکست کار (WBSProSetup) که با استفاده از آن می توانیم ساختار شکست wbs مربوط به پروژه ها را با استفاده از کامپیوتر رسم نماییم محیط این نرم افزار بسیار ساده و نحوه کار با این نرم افزار بسیار راحت و آسان می باشد.

 

دانلود با حجم 2.5MB

[ ۱۳٩٠/٤/٢۸ ] [ ٥:۱٥ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]

  کمبود منابع به دلایل مختلفی رخ میدهد.در ظاهر بیشترین دلیل های ممکن این است که سازمان ها مجبورند کم یا بیش شرایط رقابتی داشته باشند.اگرچه می توانند در عوامل و فاکتور ها هم بخش باشند(مشترک باشند) اما در حقیقت بیشتر به آن شبیه است که ناکافی بودن منابع رخ میدهد به دلایل :ضعیف بودن برنامه ریزی ویا بی کفایتی در استفاده از منابع در دسترس موجود.هر چند که این دلایل مشکل را برای مدیر پروژه که نگران موقعیت به انجام رسیدن اهداف یک پروژه است بدون تعداد کارکنان مناسب  یا شرایط مناسب برای انجام دادن ان کمتر نمی کند .

این مقاله مربوط به مهارت های مدیر پروژه است که می توانید در ادامه مطلب متن کامل مقاله انگلیسی و ترجمه فارسی را مشاهده بفرمایید.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٠/٤/٢۸ ] [ ٤:٢٠ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]
گروهی از دانشمندان 5 میمون را در قفسی قرار دادند. در وسط قفس یک نردبان و بالای نردبان موز گذاشتند. هر زمان که میمونی بالای نردبان می‌رفت دانشمندان بر روی سایر میمون‌ها آب سرد می‌پاشیدند.
 
پس از مدتی، هر وقت که میمونی بالای نردبان می‌رفت سایرین او را کتک می‌زدندچون عمل او را باعث ریخته شدن آب سرد بر سرشان می‌پنداشتند.

پس از مدتی دیگر هیچ میمونی علی‌رغم وسوسه‌ای که داشت جرات بالا رفتن از نردبان را به خود نمی‌داد. دانشمندان تصمیم گرفتند که یکی از میمون‌ها را جایگزین کنند.

اولین کاری که این میمون جدید انجام داد این بود که بالای نردبان برود که بلافاصله توسط سایرین مورد ضرب و شتم قرار گرفت. پس از چندبار کتک خوردن میمون جدید با این که نمی‌دانست چرا اما یاد گرفت که بالای نردبان نرود.
میمون دومی جایگزین گردید و همان اتفاق تکرار شد.

سومین میمون هم جایگزین شد و دوباره همان اتفاق (کتک خوردن) تکرار گردید. به همین ترتیب چهارمین و پنجمین میمون نیز عوض شدند.

آن چیزی که باقی مانده بود گروهی متشکل از 5 میمون بود که با این که هیچ‌گاه آب سردی بر روی آن‌ها پاشیده نشده بود، میمونی را که بالای نردبان می‌رفت کتک می‌زدند

مطالب فوق را میتوانید به طور کامل تر در یک powerpointبر روی کامپیوتر خود داشته باشید جهت دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود با حجم 556 KB

[ ۱۳٩٠/٤/٢٥ ] [ ٥:٥٥ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]
 1. ساعت رویائی
 2. بالش هوشمند
 3. چتر رنگارنگ
 4. مینی یخچال
 5. ماشین حساب خوشمزه
 6. قلک
 7. استخر مصنوعی
 8. شارژ همه کاری
 9. ویدئو پروژکتور
 10. جا کلیدی مطمئن
 11. کیف لپ تاپ همه کاره

 توضیحات مربوط به هرکدام از موارد بالا به طور کامل را میتوانید از لینک زیر دانلود کرده و مشاهده بفرمایبد:

دانلود با حجم:  383KB

 عکس های از اختراعات جدید را در ادامه مطلب ببینید

عکسهای دیدنی: جدیدترین اختراعات و پیشرفت تکنولوژی


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٠/٤/٢٤ ] [ ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]

این عکس ها به صورت اسلاید  powerpointمی باشد که می تونید با استفاده از لینک زیر دانلود کرده و مشاهده بفرمایید. این پل با ارتفاع 343 و طول 2460متر یکی از بزرگترین پل هاست که از یک نمای زیبا از پیشرفت این پرو‍ژه عکس هایی گرفته شده است.

دانلود  با حجم  2.2MB

[ ۱۳٩٠/٤/٢٢ ] [ ۸:٤٤ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

در این وبلاگ انواع پروژه و پایان نامه رشته مهندسی صنایع رو جهت فروش قرار داده ام که بخشی از درامد فروش جهت کمک به کودکان بی سرپرست صرف می شود .بعضی مقالات نیز هست که امیدوارم بتوانند به کسی در جایی کمکی برساند . آرش مرادی
موضوعات وب
امکانات وب
Bahar-20 بهاربيست

فال عشق

كد چت روم
Top java codes

كد عكس تصادفی

كد عكس تصادفی