تنش
 
نويسندگان
پيوندهای روزانه

۴ آبان , ۱۳۸۸

مقدمه لازم نیست. این تیتر، خودش گویاست. به جای مقدمه، فقط از دوستان محجوب این صفحه قول می گیریم که هنگام اجرای این دستورالعمل ها، با یکی دو شکست، میدان را خالی نکنند. زیاده عرضی نیست جز این که تسلط بر تکنیک های ضدخجالت و کسب مهارت های معاشرتی، مثل کسب سایر مهارت ها، نیازمند پشتکار و تمرین مداوم است. به همین سادگی!

۱) روی یک هنر متمرکز شوید و آن را خوب یاد بگیرید. موسیقی، نقاشی، خطاطی و هنرهای دیگر، اعتماد به نفس تان را به وضوح افزایش خواهد داد.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/٧/۱٢ ] [ ۱٠:٥٧ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]

۱۵ آبان , ۱۳۸۸

آیا تا به حال به تماشای دریا نشسته‌اید؟ اگر آری، حتما متوجه شده‌اید که تمام آشفتگی‌ها، برخوردها و امواج فقط در سطح است.

در عمیق‌ترین بخش‌های دریا هم آشفتگی وجود ندارد؛ حتی موجی کوچک.وقتی در دریای وجودتان عمیق فرو روید و آرامش را به دست آورید، به نقطه‌ای می‌رسید که هیچ آشفتگی و ناآرامی هرگز در آن راه نداشته است. همانجا بایستید، هر تغییر و دگرگونی از آنجا میسر می‌شود.در آنجا خود استاد خویشتن‌ هستید. اکنون هر آنچه غیر ضروری است می‌تواند دور انداخته شود، بدون هیچ‌‌گونه درگیری و نزاع. با کمال تعجب می‌بینید که تغیر کرده‌اید.

امروزه نقش مثبت‌اندیشی، داشتن افکار و امواج مثبت و دارا بودن عینک خوشبینی بر کسی پوشیده نیست. نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد میانگین عمر افراد مثبت‌اندیش، ۷ سال بیشتر از کسانی است که از این ویژگی بی‌بهره هستند و با عینک تیره بدبینی به دنیا و امور آن می‌نگرند.


ادامه مطلب
[ ۱۳٩٢/٧/۱٢ ] [ ۱٠:٥٤ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]
 مقاله استراتژی های تولید بدون کارخانه
 
دانلود:
 20130901154737-9764-60.pdf (نوع: PDF  حجم: 1163KB)
 
منابع:
[ ۱۳٩٢/٧/۱٢ ] [ ۱٠:۳۸ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]

طراحی مدل ریاضی زنجیره عرضه یک سازمان تولیدی با فرآیند تولید چند مرحله ای

کلمات کلیدی:فرایند تولید چند مرحله ای،زنجیره تامین،مدل ریاضی،مدیریت زنجیره تامین

[ ۱۳٩٢/٧/۱٢ ] [ ۱٠:۳٠ ‎ب.ظ ] [ آرش ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

در این وبلاگ انواع پروژه و پایان نامه رشته مهندسی صنایع رو جهت فروش قرار داده ام که بخشی از درامد فروش جهت کمک به کودکان بی سرپرست صرف می شود .بعضی مقالات نیز هست که امیدوارم بتوانند به کسی در جایی کمکی برساند . آرش مرادی
موضوعات وب
امکانات وب
Bahar-20 بهاربيست

فال عشق

كد چت روم
Top java codes

كد عكس تصادفی

كد عكس تصادفی